Akce týdne
SLEVA 10 % na první objednávku po registraci / Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

Vision 2.0 CE5 Ego 1.8ohm spirála

Kód: 994105
SLEVA 6% po registraci
Značka: Vision
49 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Vision 2.0 CE5 Ego 1.8ohm spirála

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní spirála pro Náhradní spirála(hlava) pro Vision 2.0 CE5 Ego clearomizer (nazýván také jako Vision, nebo Vision eGo Clearomizer V2/V3)


Jednoduše po ukončení jeho životnosti Vision 2.0 CE5 Ego clearomizeru vyměníte pouze  tuto žhavící spirálu. Nemusíte tedy kupovat celý nový  Vision 2.0 CE5 Ego clearomizer 

Náustky CE4 V2 / V3 Clear Echomizer jsou plně kompatibilní s Clear Echomizery CE4, CE+, CE+ V2, CE5.

Postup výměny žhavící spirálky (hlavy Vision 2.0 CE5 Ego clearomizeru)
1. Odšroubujte náustek
2. Odšroubujte spodní kovovou část Vision 2.0 CE5 Ego clearomizeru, vyjmete tím celé kovové těleso, na kterém je našroubována samotná spirálka
3. Odšroubujte samotnou spirálku a vyměňte za novou
4. Nyní vše sešroubujte do původního stavu

Chcete-li výrazně prodloužit životnost Vision 2.0 CE5 Ego clearomizeru doporučujeme mezi jednotlivými potaženími dodržovat několika vteřinové rozestupy aby nedošlo k vysušení knotu a tím připalování spirálky k sacímu knotu.

Jsme přímí dovozci elektronických cigaret a naše výrobky nejsou nijak upravovány, což zajišťuje jejich delší životnost oproti některým výrobkům s nejasným původem vyskytujících se na českém trhu!

Výrobek splňuje nepřísnější podmínky a certifikáty dané jak legislativou EU, tak USA.

Vážení zákazníci, jelikož v poslední době se nejen na českém internetu na různých aukčních a inzertních portálech objevila spousta falsifikátů a nepovedených kopií elektronických cigaret, důrazně Vás před jejich koupí varujeme! Nejde totiž jen o podstatně kratší životnost elektronické cigarety a jejich součástí jako atomizér, cartomizér, baterie do elektronických cigaret ap, což jsou pro správnou funkci elektronické cigarety stěžejní součásti ale především jde o vaše zdraví a proto prosím dobře a důkladně zvažte, jestli je pro vás tato případná úspora financí opravdu klíčová! V neposlední řadě je dobré dodat, že tyto napodobeniny elektronických cigaret ani zdaleka nedosahují výkonnosti a pocitu z kouření a proto vám jejich používání elektronické kouření spíše znechutí než-li přivodí pocit, který každý, kdo z elektronickými cigaretami začíná očekává !!

Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Žhavící hlavy Vision CE5 2.0 (eGo)
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: