Akce týdne
Kourimlevne.cz se přejmenovalo na VAPESTYLE.cz včetně nového vzhledu našich stránek.

Jak se starat o elektronickou cigaretu

Náustek
Zvýšenou péči potřebuje hlavně náustek, na kterém se mohou usazovat sliny a kousky kůže ze rtů. Stačí náustek sundat a jednou denně opláchnout vodou, včetně vnitřní strany, kterou lze jednoduše vytřít srolovaným papírovým kapesníkem. V případě většího znečištění ho lze umýt jarem či tekutým mýdlem a nechat volně uschnout. Náustek je vhodné jednou za čas vyměnit.
   
Kontakty
Kontakty na baterii/gripu a atomizéru udržujte vždy v čistotě. Šroubováním se časem zanesou nečistotami, stačí je papírovým kapesníkem otřít. Při silném zanesení je možné použít s opatr- ností různé přípravky na čištění kontaktů. Postupujte s nimi, ale velice opatrně.
   
Clearomizer
Celková údržba clearomizeru je doporučena jednou týdně nebo při změně typu/příchuti liquidu. Rozeberte všechny části clearomizeru, které se rozebrat dají. Například, horní základna, spodní základna s kouřovodem, sklo a hlava. Následně vše kromě žhavící hlavy omyjte ve vlažné vodě a vysušte papírovým ubrouskem
   
Liquidy
Při koupi hotových liquidů vždy před otevřením zkontrolujte datum expirace. Při nakládání s liquidy dbejte na zásady běžné hygieny. Pokud si mícháte vlastní liquidy, vždy dbejte zvýšené opatrnosti při manipulaci s nikotinem. Liquidy neskladujte na světle a slunci.
   
Baterie
Baterie pro vaping jsou typu Li-Ion, Li-Mn a Li-Pol, tzn. nemusíte se bát paměťového efektu nebo podobných věcí. I tak je vhodné je udržovat nabité a nenechávat je delší dobu vybité, protože se časem sami vybíjejí a mohlo by dojít k jejímu poškození. Baterie udržujte v čistotě. Baterie vždy přepravujte v ochranném obalu, aby nedošlo k jejich poškození při přepravě. Stejně tak je neumisťujte do kapes s klíči apod.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení