Akce týdne
SLEVA 10 % na první objednávku po registraci / Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

O nás

O nás

Jsme síť specializovaných prodejen s elektronickými cigaretami. Naleznete nás na Praze 1 v prodejní pasáži Hybernská Centrum na adrese Hybernská 24, na Praze 2 Vinohradské 44, na Praze 8 Bohnicích, na Praze 9 ve vestibulu stanice metra C Prosek, na Praze 9 Vysočanech Sokolovská 306, 2 minuty chůze ze stanice metra Vysočanská, METRO linky B, na Praze 5 v nákupním centru Galerie Butovice, na Praze 5 v nákupním centrum Globus Zličín a v Ústí nad Labem - Trmicích v nákupním centru Globus Trmice.

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní a prověřené typy elektronických cigaret od značek Joyetech, Innokin, Kangertech, Microcig, iSmoka-eleaf a dalších. Dále příslušenství a liquidů od značek Dekang, Liqua, Emporio, Frutie, Barly, Joyetech, Ecoliquid či Hangsen. VapeStyle je firma, která se elektronickými cigaretami zabývá na plný úvazek. O elektronických cigaretách víme vše.

U nás Vám rádi poradíme s výběrem té správné kombinace. U nás neprodáváme zajíce v pytli. Vše máme skladem v 8 kamenných prodejnách. V nabídce máme také veškeré potřebné příslušenství k elektronickým cigaretám, elektronické dýmky, elektronické doutníky, elektronické vodní dýmky, e-liquidy, pouzdra baterie, nabíjecí adaptéry atd. Naleznete nás také na FACEBOOKu.

Prodejní síť našich prodejen VapeStyle.cz

 

Virtuální prohlídka našich prodejen:

obchody ikona Praha 1 Hybernská Centrum (původně sídlilo OC Bílá Labuť):

obchody ikona Praha 2 Vinohradská 44:

Kourimlevne Praha2

obchody ikona Praha 5 Galerie Butovice:

 

obchody ikona Praha 5 Globus Zličín:

Sárská 5/133 Praha 13

fotografie připravujeme

obchody ikona Praha 9 Prosek:

obchody ikona Praha 9 Vysočany:

Sokolovská 306

fotografie připravujeme

obchody ikona Praha 8 Bohnice:

 obchody ikona Ústí nad Labem: