Akce týdne
SLEVA 10 % na první objednávku po registraci / Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

Velkoobchod E-cigaret

Velkoobchod e-cigaret

Nabízíme k prodeji sortiment elektronických cigaret za velkoobchodní ceny. Zajímá-li Vás tento sortiment neváhejte nás kontaktovat na 00420 734 645 645

či navštivte naše www.mastervaper.cz pište na náš email obchod@mastervaper.cz do 24 hodin se Vám ozveme s odpovědí.

Co nabízíme:

Prodej elektronických cigaret za velkoobchodní ceny - Naše společnost Vám nastaví velkoobchodní ceny dle prodejů. Běžné prodejní ceny na trhu jsou vyšší nežli naše min. doporučené ceny, prodávat samozřejmě můžete za ceny vyšší nežli jsou naše minimální doporučené ceny.

Široký sortiment zboží - V našem širokém sortimentu naleznete výrobky od renomovaných výrobců z celého světa jako například značky Aspire, Joyetech, SMOK, Ismoka-eleaf, Vaporesso a mnoho dalších. V nabídce naleznete ale i levnější značky.

Doprava zdarma již od 2000,- Kč - Všechny objednávky vyšší nežli 2000,- Kč Vám odešleme zdarma dopravou dle Vašeho výběru.

Rychlé doručení - Klademe důraz na rychlé vyřízení objednávky.

Žádné minimální odběry - Velkoobchodní ceny máte nastaveny pro jakékoliv množství.

Záruka 24 měsíců - Na veškeré zboží poskytujeme záruku 24 měsíců na výrobní a materiálové vady, nicméně životnost baterií a především atomizérů je nižší (minimální životnost: baterie – 3 měsíce, atomizér – 14 dní).

Zákaznická podpora - Náš zkušený tým je zde pro Vás na telefonu 00420 734 645 645, emailu obchod@mastervaper.cz nebo osobně v naší prodejně v Praze po předchozí domluvě. Či nás můžete navštívit na našich www.mastervaper.cz