Akce týdne
SLEVA 10 % na první objednávku po registraci / Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

Žhavicí hlava Evod 2,2ohm 1ks

Kód: 993981
SLEVA 6% po registraci
Značka: Microcig
59 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Náhradní žhavící hlava značky Microcig PRO MICROCIG EVOD A MiCROCIG BCC 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samostatná náhradní žhavící hlava pro Clearomizery řady EVOD, Kangertech Protank a Kangertech Protank 2. Pokud máte pocit, že Vám Váš EVOD / Protank neprodukuje dostatečné množství páry, nebo cítíte špatnou, či připálenou chuť, nastal čas, kdy je zapotřebí vyměnit žhavící hlavu.

V případě uvedených žhavících hlav stačí jednoduše odšroubovat spodní, případně horní část Clearomizeru, z ní pak vyšroubovat starou žhavící hlavu, kterou velmi jednoduše vyměníte.

Ve fázi vyndané žhavící hlavy doporučujeme Clearomizér důkladně vyčistit (vymýt vlažnou vodou), nechat dokonale vyschnout a poté našroubovat hlavu novou.

Žhavící hlavy (spirálky) jsou nabízeny v těchto odporech: 1.8ohm, 2,2ohm 2,5ohm, 2,8ohm a 3,2ohm. Obecně platí, že čím nižší odpor zvolíte, tím dochází k vyššímu zahřátí spirály, tudíž dochází k větší produkci páry (kouře), ale je větší spotřeba náplně (e-liquidu) a zároveň rychleji klesá kapacita použité baterie. Při nižších odporech také dochází k mírnému zkreslení chuti použitého liquidu. Sami si proto vyzkoušejte, který odpor je pro Vás ten nejlepší.

Všechny součásti Clearomizéru při jeho opětovné montáži musí být dostatečně utaženy, nicméně nepoužívejte hrubou sílu, mohlo by dojít k poškození závitu a ztrátě ráruky. Po výměně žhavící hlavy a následném naplnění e-liquidu počkejte pár minut, než se nasáknou knoty (případně Clearomizérem několikrát zatřepejte).

Žhavící hlava Microcig EVOD je dále kompatibilní s Clearomizery Vision V-TOX, Vision V PURE, Vision Victory BCC Tank, Anyvape EVOD, Protank Kangertech 2 a Mini Protank 2. Není kompatibilní s Anyvape EVOD V2.

Klíčové vlastnosti

  • Jednoduchá výměna
  • Výrobce Microcig
  • Cenově dostupnější, než celý Clearomizer
  • Široká kompatibilita

Parametry a specifikace

 
Odpor spirály
 2,2 ohm
Materiál spirály
 Kanthal
 
tiptools
Co je to žhavící hlava?

Žhavící hlava je zařízení uvnitř elektronické cigarety, resp: její odpařovací jednotky, jako jsou Clearomizery, Atomizery, různé Tank systémy ap. Slouží k odpařování náplně (e-Liquidu), ze kterého se zahřátím produkuje pára obsahující nikotin a příchuť obsaženou v nálni (e-Liquidu). V některých případech může být nazývána také jako spirála, spirálka, head aj.

Obsah balení

  • 1x Samostatná žhavící hlava pro uvedené Clearomizery
 

Kompatibilita

  • Microcig EVOD, Vision V-TOX, Vision V PURE, Vision Victory BCC Tank, Anyvape EVOD, Protank Kangertech 2 a Mini Protank 2, ..... (Tento výčet nemusí být kompletní vzhledem k rychlému vývoji nových Clearomizerů a odpařovacích zařízení. Pokud zde Váš Clearomizer nenajdete, porovnejte vzhled a označení Vašeho výrobku s fotografií produktu a následného popisu. Pokud si ani takto nejste jistí výběrem, kontaktujte nás pomocí našeho chatu vpravo dole, kde Vám s výběrem rádi poradíme.)
upozorneni
Uporornění!

Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!

Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Žhavící hlavy Microcig Evod
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: