Akce týdne
SLEVA 10 % na první objednávku po registraci / Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

CE4 V2 V3 spirála 3,2ohm 1ks

Kód: 994310
SLEVA 6% po registraci
Značka: Microcig
19 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

CE4 V2 V3 spirála 3,2ohm 1ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

CE4 V2 / V3 Clear Echomizer / náhradní spirála 3,2 ohm / 1ks


Jednoduše po ukončení jeho životnosti CE4 V2 / V3 Clear Echomizeru vyměníte pouze  tuto žhavící spirálu. Nemusíte tedy kupovat celý nový CE4 V2 / V3 Clear Echomizer

Náustky CE4 V2 / V3 Clear Echomizer jsou plně kompatibilní s Clear Echomizery CE4, CE+, CE+ V2, CE5.

Postup výměny žhavící spirálky (hlavy CE4 V2 / V3 Clear Echomizeru)
1. Odšroubujte náustek
2. Odšroubujte spodní kovovou část CE4 V2 / V3 Clear Echomizeru, vyjmete tím celé kovové těleso, na kterém je našroubována samotná spirálka
3. Odšroubujte samotnou spirálku a vyměňte za novou
4. Nyní vše sešroubujte do původního stavu

Chcete-li výrazně prodloužit životnost CE4 V2 / V3 Clear Echomizeru doporučujeme mezi jednotlivými potaženími dodržovat několika vteřinové rozestupy aby nedošlo k vysušení knotu a tím připalování spirálky k sacímu knotu.

Jsme přímí dovozci elektronických cigaret a naše výrobky nejsou nijak upravovány, což zajišťuje jejich delší životnost oproti některým výrobkům s nejasným původem vyskytujících se na českém trhu!

Výrobek splňuje nepřísnější podmínky a certifikáty dané jak legislativou EU, tak USA.

Vážení zákazníci, jelikož v poslední době se nejen na českém internetu na různých aukčních a inzertních portálech objevila spousta falsifikátů a nepovedených kopií elektronických cigaret, důrazně Vás před jejich koupí varujeme! Nejde totiž jen o podstatně kratší životnost elektronické cigarety a jejich součástí jako atomizér, cartomizér, baterie do elektronických cigaret ap, což jsou pro správnou funkci elektronické cigarety stěžejní součásti ale především jde o vaše zdraví a proto prosím dobře a důkladně zvažte, jestli je pro vás tato případná úspora financí opravdu klíčová! V neposlední řadě je dobré dodat, že tyto napodobeniny elektronických cigaret ani zdaleka nedosahují výkonnosti a pocitu z kouření a proto vám jejich používání elektronické kouření spíše znechutí než-li přivodí pocit, který každý, kdo z elektronickými cigaretami začíná očekává !!

Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Žhavící hlavy Microcig CE4 V2 V3
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: