Akce týdne
SLEVA 10 % na první objednávku po registraci / Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

Subtank OCC Kangertech 1,2 ohm

Kód: 995058
SLEVA 6% po registraci
Značka: Kangertech
89 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Spirála Subtank OCC Kanger. 1,2 ohm

Vertical - Jedná se o single žhavící hlavu (jedná spirálka) umístěnou ve spodní části základny clearomizeru, kdy knot je vertikálně (od shora dolů) po stěnách žhavící hlavy s průduchem uprostřed. Tento systém pro vapování i ukotvení je v mnoha směrech lepší: + použita pouze jedna žhavící spirálka = menší náročnost na energii baterie + průtok liquidu je vzhledem nasávaní (gravitace) mnohem objemnější = více kouře, více chutí, více životnosti Kompatibilní s Kangertech Nebox, Kangertech Subvod, Kangertech SUBTANK, Subtank Nano,Subtank Mini, Protank 4 Toptank Mini.. Vhodné pro e-cigarety,Gripy a MODy s nastavitelným výkonem 10W-26W. Před použitím je nutné nakapat liquid i přímo na žhavicí hlavu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní žhavící hlava určená pro Clearomizery Kangertech Subtank. Vertical (jedná se o single žhavící hlavu (jedna spirálka), umístěnou ve spodní části základny Clearomizeru, kdy knot je vertikálně (od shora dolů) po stěnách žhavící hlavy s průduchem uprostřed). Tento systém pro elektronické kouření i samotné ukotvení spirály je v mnoha směrech lepší. Vzhledem k použití jedné spirály je menší náročnost na kapacitu baterie a průtok liquidu je vzhledem nasávaní (gravitace) mnohem objemnější (produkuje více kouře), více chutí, více životnosti. 

Produkce většího množství páry (kouře) je způsobena hlavně díky nízkému odporu 0,5 a 1,2 ohm, v případě niklové spirály velmi nízkého odporu 0,15 ohm. Za zkratkou OCC se skrývá pojem (Organic Cotton Coil), což je spirálka s organickou vatou. Tato speciálně vyrobená vata pochází z Japonska a díky ní si budete moci vychutnat nezkreslené a vynikající podání chuti vaší oblíbené náplně do elektronické cigarety (e-liquidu). Vzhledem k opravdu nízkým hodnotám odporů spirálek, je potřeba těmto žhavícím hlavám dodat výkon 15W-30W (pro 0,5 ohm) nebo 12W-25W (pro 1,2 ohm). Možné je také dokoupit speciální (Ni) niklovou žhavící hlavu s odporem 0,15 ohm, kterou využijí především majitelé Gripů, či elektronických cigaret s režimem nastavování teploty (TC)

Před použitím je nutné nakapat liquid i přímo na žhavicí hlavu a vyčkat přibližně 2min před prvním použitím.

Klíčové vlastnosti

 • Jednoduchá výměna
 • Obsahuje organickou Japonskou vatu
 • Cenově dostupnější, než celý Tank
 • Značka Kangertech

Kompatibilita

 • Kangertech Nebox
 • Kangertech Subvod
 • Kangertech Subtank
 • Subtank Nano
 • Saubtank Mini
 • Protank 4
 • Toptank Mini

Parametry a specifikace

 
Odpor spirály
 1,2 ohm
Materiál spirály
 Kanthal
Označení žhavící hlavy
 Kangertech OCC
tiptools
Co je to žhavící hlava?

Žhavící hlava je zařízení uvnitř elektronické cigarety, resp: její odpařovací jednotky, jako jsou Clearomizery, Atomizery, různé Tank systémy ap. Slouží k odpařování náplně (e-Liquidu), ze kterého se zahřátím produkuje pára obsahující nikotin a příchuť obsaženou v nálni (e-Liquidu). V některých případech může být nazývána také jako spirála, spirálka, head aj.

Obsah balení

 • 1x Samostatná žhavící hlava Kangertech OCC pro uvedené typy Clearomizerů
 
upozorneni
Uporornění!

Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!

Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Žhavící hlavy Kangertech OCC
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: