Akce týdne
SLEVA 10 % na první objednávku po registraci / Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

iSmoka-Eleaf EC kanthal žhavící hlava 0,3ohm

Kód: 994796
SLEVA 6% po registraci
79 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

iSmoka-Eleaf EC kan žhavící hlava 0,3ohm

Náhradní žhavící hlava pro eLeaf iJust 2, Melo 2, Melo 3.

Jednou z hlavních inovací, které přináší clearomizér iJust 2, jsou žhavící hlavy nesoucí označení EC. Ty jsou k dostání s kanthalovou žhavící spirálkou s odporem 0,3Ω (až 80W) a 0,5Ω (až 100W) a uvnitř se nachází dvojitá paralelní vertikální spirálka. Ta je vyrobena z 0,4mm silného odporového drátu, díky čemuž je schopna tvořit obrovské množství páry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samostatná náhradní žhavící hlava pro eLeaf iSmoka iJust 2, Melo 2, Melo 3, Melo 3, Mini a jiné Clearomizery vyžadující žhavící hlavy s označením EC.
Zřejmě nejdůležitější inovace, které přinesl Clearomizér Eleaf iSmoka iJust 2 jsou žhavící hlavy s označením EC. Tyto jsou k dostání s kanthalovou žhavící spirálkou s odporem 0,3ohm (až 80W) a 0,5ohm (až 100W) Uvnitř hlavy se nachází dvojitá paralelní vertikální spirálka vyrobena z 0,4mm silného odporového drátu, díky čemuž je schopna tvořit obrovské množství páry.

Pokud jste majitelem Gripu s možností nastavování teploty TC můžete do svého iJust 2, Melo 2, Melo 3, Melo 3 Mini Clearomizeru dokoupit titanovou žhavící hlavu s odporem 0,5ohm, případně niklovou žhavící hlavu s odporem 0,15ohm. Díky těmto hlavám se tak už nebudete muset bát přepálené vaty a velké spotřeby e-liquidu a baterie.

V EC hlavách tak najdete také 100% organickou vatu, která produkuje tu nejčistší možnou chuť daného liquidu.

Klíčové vlastnosti

  • Možnost výměny
  • Kvalitní CL Kanthalová spirála
  • Až do výkonu 80W

Parametry a specifikace

 
Odpor spirály
 0,3ohm
Materiál spirály
 CL (Kanthal)
Výrobce
 Eleaf iSmoka
Doporučený výkon
 30 - 80W
Rozměry
 27 x 12mm
tiptools
Co je to žhavící hlava?

Žhavící hlava je zařízení uvnitř elektronické cigarety, resp: její odpařovací jednotky, jako jsou Clearomizery, Atomizery, různé Tank systémy ap. Slouží k odpařování náplně (e-Liquidu), ze kterého se zahřátím produkuje pára obsahující nikotin a příchuť obsaženou v nálni (e-Liquidu). V některých případech může být nazývána také jako spirála, spirálka, head aj.

Obsah balení

  • 1x Eleaf iSmoka EC žhavící hlava 0,3ohm
 
 
 
eleaf-ismoka-ec
 
 
upozorneni
Uporornění!

Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!

Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Žhavící hlavy Eleaf (iSmoka) EC
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: