Akce týdne
SLEVA 10 % na první objednávku po registraci / Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

VOOPOO Drag S PnP-X Pod Kit - 2500mAh - 60W (Knight Red)

Kód: 997564
Tip
Značka: VOOPOO
999 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Výkonná Pod elektronická cigareta s celkovým výkonem až 5-60W, inovativní Pod Cartridge Voopoo PnP-X s objemem až 5ml, TFT displej, vestavná baterie 2500mAh, USB-C nabíjení, režimy VW RBA, Smart, 2x žhavící hlava PnP-VM1 a PnP-VM5 v SETU. Výrobce VooPoo, barva Knight Red (Červená).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zbrusu nová sada Pod elektronické cigarety nesoucí označení VooPoo Drag S PnP-X nabízí jednoduché používání, avšak zároveň nabízí všechny přednosti sub-ohm vapingu. Tato, po všech směrech vylepšená sada v sobě kombinuje jednoduchost, která je výsadou téměř všech pod zařízení, avšak s výkonem nízkoodporového vapování. VooPoo Drag S PnP-X je k dispozici v 5 nádherně estetických barevných variantách a je napájena interní baterií o kapacitě 2500 mAh, což je rozhodně dostatečná kapacita umožňující celodenní vapování.

Tato vylepšená verze, která je štíhlejší a lehčí než předchozí sada Drag S, je vybavena barevným 0.96” TFT displejem s přehledným zobrazením menu. Ani u tohoto modelu se nemusíte starat o výběr nejlepšího výkonu pro vaši spirálku, Drag S to udělá za Vás. Je to díky funkci Wattage Matching, která vám umožní zažít pokaždé ten nejlepší požitek, ať u použijete kteroukoliv PnP žhavící hlavu. Tato funkce ovšem nic nemění na tom, že samotný výkon elektronické cigarety si můžete nastavit sami dle svých představ, a to v rozmezí 5 - 60W, což umožňuje použití nízkoodporových spirál, které jsou vhodné pro přímý styl potahování, známého jako DL. To však vůbec neznamená, že Drag S nelze použít také pro klasický styl MTL (klasické potahování), který má stále v oblibě velká spousta uživatelů, záleží jen na Vás, jakou PnP žhavící hlavu zvolíte. Pro ortodoxní zastánce MTL vapingu je rovněž k dostání MTL cartridge jako volitelné kompatibilní příslušenství.

Samotný Grip Drag S je vyroben z kvalitní zinkové slitiny. Na zadním panelu se nachází kůže, která je velmi pěkným designovým a na omak příjemným doplňkem. Srdcem modu Drag S je zbrusu nový chipset GENE.TT, se kterým dokáže tato cigareta dosáhnout například okamžitého náběhu žhavení, a to neuvěřitelnou rychlostí 0,001s. Voopoo Drag S dále disponuje řadu bezpečnostních prvků, jakými jsou například ochrana proti zkratu, přebití, vypnutí žhavení při dlouhém nechtěném stisku 10s, ochrana proti přehřátí aj. Díky tomuto chipsetu a režimu SMART, si Drag S také dokáže sám nastavit ideální výstupní výkon v závislosti na použité žhavící hlavě. Můžete tedy používat více pod cartridgí s jinými parametry žhavící hlavy, a systém si sám nastaví ideální parametry, které si mimo jiné pamatuje i z předchozího nastavení, při posledním použití dané cartridge.

Na boční straně gripu nalezneme přehledný a barevný 0.96” TFT displej, na kterém nalezneme všechny potřebné údaje, a zároveň možnost nastavení samotných parametrů pro vapování. Vybírat můžeme ze dvou základních režimů VW a RBA. Voopoo Drag S také disponuje režimy způsobu potahování, a to buďto automatickém, nebo manuálním. Sami si tak zvolíte, jestli chcete při potahování mačkat tlačítko, nebo dáte přednost plně automatickému sepnutí při potažení.  Drag S, stejně jako předchozí verze obsahuje mód Score Ranking, který Vám dovolí odemykání nové úrovně, podle velikosti a délky každého potahu. Pro ty, kteří vyžadují kontrolu nad samotným vapováním, je připravena možnost kontroly počtu potahů. Samozřejmostí zobrazení displeje jsou pak ukazatele aktuálního stavu nabití baterie, aktuálně nastavený výkon VW, aktuálně použitý odpor žhavící hlavy, případně délka potahu. Veškerá nastavení jsou jednoduchá a provádí se třemi tlačítky, z nichž jedno velké nad displejem zároveň slouží jako aktivační při samotném potažení. Dvěma menšími pak nastavujeme samotný výkon elektronické cigarety v rozmezí 5-60W.

Vylepšení se ovšem dočkal především také Pod tank PnP-X. Nový systém Airflow umožňuje zvýšenou produkci páry pro skutečné DL (Direct To Lung) potahování s přidanou možností snížení nebo zvýšení airflow pro těsné nebo volné šlukování. Díky vrchnímu plnění je doplňování hračkou, nebudete muset rozebírat tank ani jej vyndávat ze zařízení, abyste jej naplnili až 5 ml e-liquidu. Osadit jej lze opravdu širokou plejádou žhavících hlav, nesoucí označení Voopoo PnP a se způsobem použití, jak pro DL (přímé potahování do plic), tak MTL (klasické šlukování), a také třeba speciální PnP RBA, kde si můžete vyrobit i vlastní spirálku. Tento PnP-X Pod tank je plně kompatibilní s pod elektronickými cigaretami VooPoo Drag X a Woopoo Drag 2 Refresh, a je pravděpodobné, že výrobce přijde i s dalšími modely. Má to nespornou výhodu v tom, že si můžeme zvolit sami velikost základního gripu s baterií pro různé příležitosti. V tomto setu naleznete hned dvě žhavící hlavy PnP-VM5 s odporem 0,2 Ω a PnP-VM1 s odporem 0,3 Ω. První z nich je osazena mesh spirálkou a nejlepší podání chutí dosahuje při výkonu 40-60 W. Druhá pak disponuje rovněž mesh spirálkou a nejlepších hodnot dosáhnete při výkonu 32-40 W. Obě tyto žhavící hlavy jsou primárně určeny pro přímé potahování do plic (DL). Pro obě tyto hlavy doporučujeme zvolit e-liquid s vyšším podílem VG, například VG70 / PG30. Dobrou zprávou je také kompatibilita s předchozími modely PnP cartridgí, což opět rozšiřuje možnosti použití.

O nabíjení VOOPOO Drag S PnP-X se postará moderní USB-C konektor, umístěný na spodní boční části pod ovládacími tlačítky a TFT displejem. Nabíjet tak lze nejen rychleji, ale už také nemusíme řešit, kterým směrem konektor zapojit. Jde totiž zapojit oběma směry. K zapnutí a vypnutí zařízení dochází dnes již klasickým 5-ti klikem na hlavní tlačítko. Stiskem hlavního tlačítka spolu s horním menším, můžete cigaretu pohodlně uzamknout, pokud jí nosíte například v kapse. Samotný mod je uživatelsky velmi přívětivý a naprosto skvěle padne do ruky. Nabízí velmi solidní výkon až 60 W, což v kombinaci s dobře zvolenou žhavící hlavou zaručuje tvorbu velmi hustého dýmu a uspokojí tak tedy i nejnáročnější uživatele elektronických cigaret.

 


Klíčové vlastnosti

 • Velký a přehledný 0,96“ TFT displej
 • Výkon až 5W - 60W
 • Vestavná baterie 2500mAh
 • Rychlé USB-C nabíjení
 • Pod Cartridge PnP-X Pod
 • Kompatibilní s Cartridgemi PnP
 • Režimy Smart, RBA, VW

VooPoo Drag Drag S PnP-X

Zbrusu nová sada Pod elektronické cigarety nesoucí označení VooPoo Drag S PnP-X nabízí jednoduché používání, avšak zároveň nabízí všechny přednosti sub-ohm vapingu. Tato, po všech směrech vylepšená sada v sobě kombinuje jednoduchost, která je výsadou téměř všech pod zařízení, avšak s výkonem nízkoodporového vapování.

 

voopoo-drag-s-pnp-x-kit-2800mah-banner

Integrovaná baterie 2500mAh

VooPoo Drag S PnP-X je k dispozici v 5 nádherně estetických barevných variantách a je napájena interní baterií o kapacitě 2500 mAh, což je rozhodně dostatečná kapacita umožňující celodenní vapování.

voopoo-drag-s-pnp-x-kit-2800mah-baterie

voopoo-drag-s-pnp-x-kit-2800mah-displej

Velký 0,96“ TFT displej

Celé cigaretě dominuje na čelní straně vystouplý uživatelský ovládací panel, který se po designové stránce opravdu velmi povedl. Na jedné straně nemůžeme přehlédnout opravdu velký a přehledný displej, na kterém jsou zobrazeny veškeré aktuální údaje o vapování, na druhé straně pak opravdu povedené hlavní ovládací tlačítko, které má prohloubený tvar pro lepší ovládání a slouží primárně jako ovládání samotného žhavení, ale také pro dílčí ovládání, uzamčení, zapnutí a vypnutí e-cigarety.


Inovativní Airflow

Vylepšení se ovšem dočkal především také Pod tank PnP-X. Nový systém Airflow umožňuje zvýšenou produkci páry pro skutečné DL (Direct To Lung) potahování s přidanou možností snížení nebo zvýšení airflow pro těsné nebo volné šlukování. Díky vrchnímu plnění je doplňování hračkou, nebudete muset rozebírat tank ani jej vyndávat ze zařízení, abyste jej naplnili až 5 ml e-liquidu.

voopoo-drag-s-pnp-x-kit-2800mah-airflow

voopoo-drag-s-pnp-x-kit-2800mah-pnp-coils

Široká podpora žhavících hlav PnP

Pod tank PnP-X lze osadit širokou plejádou žhavících hlav, nesoucí označení Voopoo PnP a se způsobem použití, jak pro DL (přímé potahování do plic), tak MTL (klasické šlukování), a také třeba speciální PnP RBA, kde si můžete vyrobit i vlastní spirálku. Tento PnP-X Pod tank je plně kompatibilní s pod elektronickými cigaretami VooPoo Drag X a Woopoo Drag 2 Refresh, a je pravděpodobné, že výrobce přijde i s dalšími modely. V tomto setu naleznete hned dvě žhavící hlavy PnP-VM5 s odporem 0,2 Ω a PnP-VM1 s odporem 0,3 Ω. První z nich je osazena mesh spirálkou a nejlepší podání chutí dosahuje při výkonu 40-60 W. Druhá pak disponuje rovněž mesh spirálkou a nejlepších hodnot dosáhnete při výkonu 32-40 W. Obě tyto žhavící hlavy jsou primárně určeny pro přímé potahování do plic (DL). Dobrou zprávou je také kompatibilita s předchozími modely PnP cartridgí, což opět rozšiřuje možnosti použití.


Ještě jednodušší plnění

Díky vrchnímu plnění je doplňování hračkou, nebudete muset rozebírat tank ani jej vyndávat ze zařízení, abyste jej naplnili až 5 ml e-liquidu.

voopoo-drag-s-pnp-x-kit-2800mah-plneni

 

Parametry a specifikace Voopoo Drag S PnP-X


Typové zařazení Voopoo Drag S PnP-X

Rozměry 119,5mm x 33mm x 28mm

Rozsah výstupního výkonu 5W - 60W

Rozsah výstupního napětí 3,2V – 4,2V

Podporovaný odpor 0,1Ω - 3Ω

Displej 0,96“ TFT

Baterie Vestavná 2500mAh

Parametry nabíjení USB-C, 5V/2,5A

Režimy Smart, RBA VW

Materiál Zinková slitina, kůže

Závit Magnetický Pod

Barva Knight Red (Červená)

 

Parametry a specifikace Pod Cartridge PnP-X Pod


Typové zařazení Voopoo PnP-X Pod

Průměr -

Délka -

Objem 5 ml

Materiál Nerezová ocel, PCTG

Závit (uchycení) Magnetický (lze rozšířit o základnu 510)

Podpora žhavících hlav Voopoo PnP VM1-VM6, TM1, TM2, TR1, PnP RBA

Náustek (Driptip) Kulatý, typ 510

Barva Black (Černá)

 

VooPoo Drag S vs. Drag X

Samotný Grip Drag S i Drax X je vyroben z kvalitní zinkové slitiny. Na zadním panelu se nachází kůže, která je velmi pěkným designovým a na omak příjemným doplňkem. Srdcem modu je zbrusu nový chipset GENE.TT, se kterým dokáže tato cigareta dosáhnout například okamžitého náběhu žhavení, a to neuvěřitelnou rychlostí 0,001s. Mod dále disponuje řadu bezpečnostních prvků, jakými jsou například ochrana proti zkratu, přebití, vypnutí žhavení při dlouhém nechtěném stisku 10s, ochrana proti přehřátí aj. Díky tomuto chipsetu a režimu SMART, si MOD také dokáže sám nastavit ideální výstupní výkon v závislosti na použité žhavící hlavě. Můžete tedy používat více pod cartridgí s jinými parametry žhavící hlavy, a systém si sám nastaví ideální parametry, které si mimo jiné pamatuje i z předchozího nastavení, při posledním použití dané cartridge. Voopoo Drag X lze oproti verzi S osadit vlastní vyměnitelnou baterií typu 18650, Drag X rovněž disponuje vyšším výkonem, a to v rozmezí 5-80W.

 

voopoo-drag-s-pnp-x-kit-2800mah-porovnani

 

Obsah balení

 • 1x Elektronická Pod cigareta VooPoo Drag S
 • 1x Pod Cartridge Voopoo PnP-X Pod
 • 1x Žhavící hlava PnP-VM1 (0,2Ω)
 • 1x Žhavící hlava PnP-VM5 (0,3Ω)
 • 1x Nabíjecí USB-C kabel
 • 1x Návod k použití

 


 

Kompatibilní příslušenství

 • Kompatibilní žhavící hlavy Voopoo PnP naleznete zde
 • Kompatibilní Cartridge typu PnP-X naleznete zde
 • Kompatibilní Cartridge typu PnP naleznete zde

 


Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronické cigarety VooPoo Drag S PnP-X
Hmotnost: 0.001 kg
? Barva: Červená
? Celková délka: 110 - 120mm
? Celková šířka: 30 - 40mm
? Celková tloušťka: 20 - 30mm
Displej: Ano
Druh napájení: Integrovaná baterie
Kapacita baterie [mAh]: 2500 - 3000mAh
Kapacita e-liquidu [ml]: 5 - 6ml
Možnosti nabíjení: USB-C
Náustek: Kulatý
Pokročilé režimy: Nast. výkon (VW, VV)
Styl potahování: DL (Přímé do plic)
Výkon (W): 40 - 60W
Závit baterie: Speciální (POD, aj)
Položka byla vyprodána…

Produktové video: Voopoo Drag S PnP-X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: