Akce týdne
SLEVA 10 % na první objednávku po registraci / Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

Kangertech SUBVOD 1300mAh růžová

Kód: 994876
SLEVA 6% po registraci
Značka: Kangertech
690 Kč
Není skladem
Položka byla vyprodána…

Kangertech SUBVOD 1300mAh růžová

Že v jednoduchosti je síla? Ano, tohle rčení platí u elektronické cigarety Kangertech SUBVOD dvojnásob. Kangertech příchází s velmi výkonnou a přesto jednoduchou elektronickou cigaretou, která i přes jednoduché ovládání a kompaktní rozměry nabízí velmi solidní výkon v podobě baterie o kapacitě 1300mAh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Že v jednoduchosti je síla? Ano, tohle rčení platí u elektronické cigarety Kangertech SUBVOD dvojnásob. Kangertech příchází s velmi výkonnou a přesto jednoduchou elektronickou cigaretou, která i přes jednoduché ovládání a kompaktní rozměry nabízí velmi solidní výkon v podobě baterie o kapacitě 1300mAh.

Je určena lidem, kteří netouží po složitém nastavování hodnot elektronické cigarety či Gripu, ani po úpravě teplotního režimu ap. Někomu plně vystačí malá, spolehlivá, výkonná a kvalitní elektronická cigareta. A proto Kangertech přichází s modelem SUBVOD 1300mAh. S touto elektronickou cigaretou totiž získáte nejen baterii o kapacitě 1300mAh ale získáte tím hlavně baterii, kterou můžete používat i při samotném vapování díky funkci USB Passthrough. Tuto baterii nejen že lze používat při samotném nabíjení ale je samozřejmě vybavena funkcí 5-click protection, což znamená, že baterii lze kdykoliv rychle vypnout a zapnout pěti rychlými kliknutími na aktivační tlačítko. Tato funkce je velmi vhodná, pokud nosíte elektronickou cigaretu například v kapse u kalhot. Už se Vám tedy nestane, že by se Vám elektronická cigareta sama aktivovala v kapse, což u starších modelů vedlo k přepálení a ke znehodnocení žhavící hlavy.

Po vybití baterie Kangertech SUBVOD aktivační tlačítko desetkrát zabliká a baterii je potřeba dobít. SUBVOD baterie má navíc i ochranu proti samotnému přepálení žhavící hlavy a pokud dojte ke stisknutí tlačítka na dobu delší než 10s, baterie SUBVOD přestane žhavit.

Ale co naplat i tato velmi sofistikovaná baterie by Vám byla k ničemu bez kvalitního Clearomizeru (Subtanku). Kangertech dodal do základu k této elektronické cigaretě vynikající Subtank Clearomizer Nano-S. Tento velmi výkonný Clearomizer s názvem Nano-S má i při malých rozměrech kapacitu 1,9ml ale hlavně používá nejnovější typ žhavící hlavy s označením SSOCC (žhavící spirálka z nerezové oceli osazená organickou vatou). Perfektní chuť náplně do elektronické cigarety (e-liquidu) je tedy zaručena a navíc v kombinaci s nízkým odporem 0,5ohm a s možností přímého potahování do plic je také zaručena tobrovská tvorba páry. Na samotné základně Clearomizeru NANO-S jsou také regulovatelné Air komory pro přívod vzduchu.

Co dodat, Kangertech SUBVOD 1300mAh je luxusní komplet elektronické cigarety nejen pro začínající e-kuřáky, ale také pro ty, kteří vyžadují výkonnou elektronickou cigaretu a nechtějí sáhnout po Gripu, který má zpravidla větší rozměry než elektronická cigareta. Celá konstrukce elektronické cigarety je navíc opatřena novým keramickým povrchem a je tedy daleko méně náchylná k usazování nečistot a je také o poznání příjemnější v ústech, což pocítíte v podstatě ihned. Navíc pohodlné a jednoduché nabíjení dělá z Kangertech SUBVOD každodenního společníka, který svým výkonem hladce předčí i mnohdy o poznání dražší elektronické cigarety.

Klíčové vlastnosti

 • Malé rozměry
 • Funkce USB Passtgrough (nabíjení za provozu)
 • 5-click Protection
 • Pěkný desing
 • Použití SSOCC žhavící hlavy
 • Subtank Clearomizer NANO-S v základní sadě elektronické cigarety
 • Air komory pro přívod vzduchu
 • Keramický povrch

Parametry a specifikace

 
Kapacita baterie
 1300mAh
Typ Clearomizeru (Subtanku)
 NANO-S
Vyměnitelná hlava
 Kangertech SSOCC
Nabíjení
 USB
Doba nabíjení
 1-2 hod
Kapacita e-Liquidu (Náplně)
 1,9ml
Závit baterie
 510
Rozměry cigarety
 148 x 19mm
Rozměry baterie
 90 x 18,5mm
Barva
 Růžová
Výrobce
 Kangertech

Možnosti a funkce elektronické cigarety

 
Druh Baterie
 Manuální
Typ baterie
 Li-Ion
Použití při nabíjení (Passthrough)
 Ano
tiptools
Co je to Elektronická cigareta?

E-cigareta, nebo chcete-li elektronická cigareta je elektronické zařízení, které vzniklo v roce 2006. Přístroj je vhodnou alternativou k normálnímu kouření. Vytváří se v ní totiž pára podobná kouři klasické cigarety, ale nevdechujete škodliviny, které vznikají spalováním u klasických cigaret. Elektronická cigareta je vlastně takový malý přenosný vaporizér.

Obsah balení

 • 1x Subtank Nano-S
 • 1x Kangertech SUBVOD baterie 1300mAh
 • 1x SSOCC žhavící hlava s nerezovou spirálkou 0,5ohm
 • 1x náhradní skleněné tělo
 • 1x micro USB kabel

 

 

 kangertech-subvod-1300mah-serie

 

tiptools
Upozornění!

Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!

Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronické cigarety Kangertech SUBVOD
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
? Barva: Růžová
? Celková délka: 140 - 150mm
Celkový průměr: 18 - 20mm
Displej: Ne
Druh napájení: Integrovaná baterie
? Kapacita baterie [mAh]: 1000 - 1500mAh
? Kapacita e-liquidu [ml]: 1 - 2ml
Možnosti nabíjení: Micro USB
Náustek: Kulatý
Pokročilé režimy: Neregulovatelné (Bypass)
Styl potahování: MTL, DL (Obojí možnost)
Závit baterie: 510
Způsob aktivace: Manuální
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: