Akce týdne
SLEVA 10 % na první objednávku po registraci / Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

Joyetech eGo AIO Pro 2300mAh chrom

Kód: 995437
SLEVA 6% po registraci
Značka: Joyetech
849 Kč
Momentálně nedostupné

Joyetech eGo AIO Pro cig. 2300mAh chrom

Joyetech eGo AIO představuje verzi AIO Pro, o které lze říci, že se jedná o velmi úspěšný upgrade této řady. První velkou a přívětivou novinkou je navýšení kapacity baterie na 2300mAh, která vystačí nabitá i silnému kuřákovi po celý den. Bez povšimnutí nezůstal ani clearomizer, který převzal funkčnost a podobu horní základny od oblíbeného clearomizeru CUBIS Pro. Vylepšený a větší přívod vzduchu nabízí systém potahování pusa-plíce, ale i přímo do plic. Kapacita vestavěné nádržky zdvojnásobila svůj objem na 4ml. Používá systém horního plnění - po odšroubování vrchní části, plníte liquid přímo do těla nádržky. Spolupracuje s atomizery řady BF. eGo AIO Pro je ALL in ONE elektronická cigareta, která svými vlastnostmi uspokojí jak úplné začátečníky, tak i zkušené uživatele, kteří si chtějí prožít vaping bez jakéhokoli nastavování (výkon je nastavován automaticky v závislosti na zvoleném odporu atomizeru). Vrchní odnímatelná část je opatřena dětskou pojistkou = ochrana před nechtěným otevřením. Atomizer již není ve spodní části, jako u ostatních clearomizerů, ale nachází se pod náustkem, kde je i regulace přívodu vzduchu. Clearomizer je podsvícen LED diodami. Při zamčené baterii dlouhým stiskem spínače si můžete vybrat barvu podsvícení clearomizeru (červené, žluté, zelené, modré, indigo, bílé a fialové). Nabíjení umožňuje micro USB vstup (e-cigaretu lze používat i při nabíjení). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Joyetech eGo AIO tentokrát představuje verzi AIO Pro, o které lze beze zbytku říci, že se jedná o velmi úspěšný upgrade této nejprodávanější řady elektronických cigaret.

Asi největší a velmi přívětivou novinkou je navýšení kapacity instalované baterie a to na rovných 2300mAh, která vystačí nabitá i velmi silnému kuřákovi po celý den. Beze změn nezůstal ani smotný Clearomizer, který převzal praktickou funkčnost a podobu horní základny od oblíbeného clearomizeru Joyetech CUBIS Pro.

Dokonale vylepšený a hlavně větší přívod vzduchu nabízí jak klasický systém potahování pusa-plíce, tak i dnes velmi oblíbený styl přímého potahování do plic. Kapacita vestavěné nádržky na e-liquid zdvojnásobila svůj objem na rovné 4ml. Joyetech eGo AIO PRO používá systém horního plnění (po odšroubování vrchní části, plníte liquid přímo do těla nádržky). Výhodou tohoto systému plnění je především to, že není nutné demontovat celý Clearomizer.

Joyetech eGo AIO PRO 2300mAh je kompatibilní se žhavícími hlavami (Atomizery) úspěšné řady BF. Joyetech eGo AIO Pro je ALL in ONE elektronická cigareta, která svými špičkovými vlastnostmi uspokojí jak úplné začátečníky, tak i zkušené Vapery, kteří si chtějí prožít elektronické kouření bez jakéhokoli nastavování (výkon je nastavován zcela automaticky v závislosti na zvoleném odporu atomizeru).

Horní odnímatelná část zabudovaného Clearomizeru je opatřena dětskou pojistkou (ochrana před nechtěnému otevření). Žhavící hlava (Atomizer) již není ve spodní části, jako u většiny ostatních Clearomizerů, ale nachází se přímo pod náustkem, kde je zabudována i regulace přívodu vzduchu.

Samotný Clearomizer je podsvícen LED diodami. Při zamčené baterii dlouhým stiskem spínače si můžete vybrat svou oblíbenou barvu podsvícení clearomizeru a to z variací (červená, žlutá, zelená, modrá, indigo, bílá a fialová). Nabíjení elektronické cigarety Joyetech eGo AIO PRO umožňuje micro USB vstup na těle baterie (e-cigaretu lze používat i při nabíjení). Tato funkce se nazývá USB Passthrough

 

Klíčové vlastnosti

 • Značka Joyetech
 • Automatické nastavování výkonu
 • Nabíjení i za provozu
 • Pěkný desing
 • Vyměnitelná hlava Atomizeru

Parametry a specifikace

 
Kapacita baterie
 2300mAh
Typ elektronické cigarety
 AIO Pro 2300mAh
Typ Clearomizeru
 Zabudovaný
Typ žhavící hlavy (Atomizeru)
 Joyetech BF
Nabíjení
 USB
Doba nabíjení
 1,5-2,5 hod
Kapacita e-Liquidu (Náplně)
 4ml
Závit baterie
 zabudovaná
Typ baterie
 AIO Pro 2300mAh
Rozměry cigarety
 141x22mm
Barva
 Chrom

Možnosti a funkce elektronické cigarety

 
Druh Baterie
 Manuální
Typ baterie
 Li-Ion
Použití při nabíjení
 Ano
Doba nabíjení baterie
 1,5-2,5 hod
tiptools
Co je to Elektronická cigareta?

E-cigareta, nebo chcete-li elektronická cigareta je elektronické zařízení, které vzniklo v roce 2006. Přístroj je vhodnou alternativou k normálnímu kouření. Vytváří se v ní totiž pára podobná kouři klasické cigarety, ale nevdechujete škodliviny, které vznikají spalováním u klasických cigaret. Elektronická cigareta je vlastně takový malý přenosný vaporizér.

Obsah balení

 • 1x Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO Pro s baterií 2300mAh
 • 1x Žhavící hlava (Atomizer) BF SS316 0,6ohm
 • 1x Žhavící hlava (Atomizer) BF SS316 0,5ohm
 • 1x eGo AIO náustek
 • 1x Micro USB kabel
 
 

 

 

Kompaktní rozměry

 • Rozměry elektronické cigarety eGo AIO Pro jsou stále velmi přívětivé a i přes svůj solidní výkon baterie nedosahuje žádných závratných rozměrů. Délka eGo AIO Pro je 141mm a celková tloušťka 22mm
  joyetech-ego-aio-pro-2300mah-rozmery.jpg

 

 

Nová barevná provedení

 • Neméně podstatnou novinkou jsou na volání zákazníků nová barevná provedení. Při zamčené baterii dlouhým stiskem spínače si můžete vybrat barvu podsvícení clearomizeru (červené, žluté, zelené, modré, indigo, bílé a fialové). Samotné barvy elektronické cigarety Joyetech eGo AIO Pro jsou, stříbrná, černá, bílá, vínová, modrá a oranžová.

 

 joyetech-ego-aio-pro-2300mah-variace.jpg

 

  

 joyetech-ego-aio-pro-2300mah-air-komory.jpg

 

 

   

Air komory pro přívod vzduchu

 • Dokonale vylepšený a hlavně větší přívod vzduchu nabízí jak klasický systém potahování pusa-plíce, tak i dnes velmi oblíbený styl přímého potahování do plic

 

   joyetech-ego-aio-pro-2300mah-plneni.jpg

   

Snadné plnění a solidní kapacita

 • Kapacita vestavěné nádržky na e-liquid je 4ml. Joyetech eGo AIO PRO používá systém horního plnění. Výhodou tohoto systému plnění je především to, že není nutné demontovat celý Clearomizer.

 

arrow-top-nahoru

 

tiptools
Upozornění!

Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!


 

Tento produkt není určen pro náplně obsahující nikotin. Více zde

Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Dotřídit
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: