Akce týdne
SLEVA 10 % na první objednávku po registraci / Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

Joyetech eGo AIO D22 XL 2300mAh stříbrná

Kód: 995421
SLEVA 6% po registraci
Značka: Joyetech
790 Kč
Není skladem
Položka byla vyprodána…

Joyetech eGo AIO D22 XL 2300mAh stříbrná

Joyetech eGo AIO představuje verzi D22 XL, o které lze říci, že se jedná o velmi úspěšný upgrade této řady. První velkou a přívětivou novinkou je navýšení kapacity baterie na 2300mAh, která vystačí nabitá i silnému kuřákovi po celý den. Bez povšimnutí nezůstal ani clearomizer, který převzal funkčnost a podobu horní základny od oblíbeného clearomizeru CUBIS Pro. Vylepšený a větší přívod vzduchu nabízí systém potahování pusa-plíce, ale i přímo do plic. Kapacita vestavěné nádržky zdvojnásobila svůj objem na 4ml. Používá systém horního plnění - po odšroubování vrchní části, plníte liquid přímo do těla nádržky. Spolupracuje s atomizery řady BF. eGo AIO D22 XL je ALL in ONE elektronická cigareta, která svými vlastnostmi uspokojí jak úplné začátečníky, tak i zkušené uživatele, kteří si chtějí prožít vaping bez jakéhokoli nastavování (výkon je nastavován automaticky v závislosti na zvoleném odporu atomizeru). Vrchní odnímatelná část je opatřena dětskou pojistkou = ochrana před nechtěným otevřením. Atomizer již není ve spodní části, jako u ostatních clearomizerů, ale nachází se pod náustkem, kde je i regulace přívodu vzduchu. Clearomizer je podsvícen LED diodami. Při zamčené baterii dlouhým stiskem spínače si můžete vybrat barvu podsvícení clearomizeru (červené, žluté, zelené, modré, indigo, bílé a fialové). Nabíjení umožňuje micro USB vstup (e-cigaretu lze používat i při nabíjení). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Joyetech eGo AIO představuje další verzi ALL in ONE elektronické cigarety a to D22 XL, o které lze říci, že se jedná o velmi úspěšný upgrade této řady. První velkou a přívětivou novinkou je navýšení kapacity baterie na 2300mAh, která vystačí nabitá i silnému kuřákovi po celý den. 

Bez povšimnutí nezůstal ani zabudovaný Clearomizer, který převzal funkčnost a podobu horní základny od oblíbeného clearomizeru CUBIS Pro. Dokonale vylepšený a hlavně větší přívod vzduchu nabízí jak klasický systém potahování pusa-plíce, tak i dnes velmi oblíbený styl přímého potahování do plic. Kapacita vestavěné nádržky na e-liquid má solidní objem 3,5ml. Joyetech eGo AIO D22 XL používá systém horního plnění (po odšroubování vrchní části, plníte liquid přímo do těla nádržky). Výhodou tohoto systému plnění je především to, že není nutné demontovat celý Clearomizer.

Joyetech eGo AIO D22 XL je kompatibilní se žhavícími hlavami (Atomizery) úspěšné řady BF. Joyetech eGo AIO D22 XL je ALL in ONE elektronická cigareta, která svými špičkovými vlastnostmi uspokojí jak úplné začátečníky, tak i zkušené Vapery, kteří si chtějí prožít elektronické kouření bez jakéhokoli nastavování (výkon je nastavován zcela automaticky v závislosti na zvoleném odporu atomizeru).

Horní odnímatelná část zabudovaného Clearomizeru je opatřena dětskou pojistkou (ochrana před nechtěnému otevření). Žhavící hlava (Atomizer) již není ve spodní části, jako u většiny ostatních Clearomizerů, ale nachází se přímo pod náustkem, kde je zabudována i regulace přívodu vzduchu. Samotný Clearomizer je podsvícen LED diodami. Při zamčené baterii dlouhým stiskem spínače si můžete vybrat svou oblíbenou barvu podsvícení clearomizeru a to z variací (červená, žlutá, zelená, modrá, indigo, bílá a fialová). Nabíjení elektronické cigarety Joyetech eGo AIO D22 XL umožňuje micro USB vstup na těle baterie (e-cigaretu lze používat i při nabíjení). Tato funkce se nazývá USB Passthrough

 

Klíčové vlastnosti

 • Značka Joyetech
 • Automatické nastavování výkonu
 • Nabíjení i za provozu
 • Pěkný desing
 • Vyměnitelná hlava Atomizeru
 • Solidní kapacita baterie 2300mAh

Parametry a specifikace

 
Kapacita baterie
 2300mAh
Typ elektronické cigarety
 AIO D22 XL
Typ Clearomizeru
 Zabudovaný
Typ žhavící hlavy (Atomizeru)
 Joyetech BF
Nabíjení
 USB
Doba nabíjení
 1,5-2,5 hod
Kapacita e-Liquidu (Náplně)
 3,5ml
Závit Clearomizeru
 zabudovaný
Rozměry cigarety
 131 x 22 mm
Barva
 Stříbrná

Možnosti a funkce elektronické cigarety

 
Aktivace baterie
 Manuální
Typ baterie
 Li-Ion 18650
Použití při nabíjení
 Ano
Doba nabíjení baterie
 1,5-2,5 hod
tiptools
Co je to Elektronická cigareta?

E-cigareta, nebo chcete-li elektronická cigareta je elektronické zařízení, které vzniklo v roce 2006. Přístroj je vhodnou alternativou k normálnímu kouření. Vytváří se v ní totiž pára podobná kouři klasické cigarety, ale nevdechujete škodliviny, které vznikají spalováním u klasických cigaret. Elektronická cigareta je vlastně takový malý přenosný vaporizér.

Obsah balení

 • 1x Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO D22 XL
 • 2x Žhavící hlava (Atomizer) BF SS316 0,6ohm
 • 1x eGo AIO náustek
 • 1x Micro USB kabel
 

Barevné variace eGo D22 XL

 • Z barevných variant u elektronické cigarety eGo AIO D22 XL si vybere jistě každý.
 joyetech-ego-aio-d22-xl-2300mah-variace.jpg

 

 

Kompaktní rozměry

 • Rozměry elektronické cigarety eGo AIO D22 XL jsou i přes výkonnou baterii stále velmi přívětivé. Délka eGo AIO D22 XL je 131mm a celková tloušťka 22mm. Pohodlná výměna žhavící hlavy typu BF je samozřejmostí.
   joyetech-ego-aio-pro-c-rozebrana.jpg

 

 

Nabíjení eGo AIO D22 XL

 • Nabíjení elektronické cigarety Joyetech eGo AIO D22 XL umožňuje micro USB vstup na těle baterie (e-cigaretu lze používat i při nabíjení). Tato funkce se nazývá USB Passthrough.

joyetech-ego-aio-d22-xl-2300mah-nabijeni.jpg

 

  

 joyetech-ego-aio-d22-xl-2300mah-plneni.jpg

 

 

   

Plnění eGo AIO D22 XL

 • Kapacita vestavěné nádržky na e-liquid má solidní objem 3,5ml. Joyetech eGo AIO D22 XL používá systém horního plnění (po odšroubování vrchní části, plníte liquid přímo do těla nádržky). Výhodou tohoto systému plnění je především to, že není nutné demontovat celý Clearomizer.

 

arrow-top-nahoru

 

tiptools
Upozornění!

Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!

 

Tento produkt není určen pro náplně obsahující nikotin. Více zde

Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Dotřídit
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
3x
3
3x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: