Akce týdne
SLEVA 10 % na první objednávku po registraci / Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

Joyetech eGo AIO D22 1500mAh černá

Kód: 995376
SLEVA 6% po registraci
Značka: Joyetech
679 Kč
Není skladem
Položka byla vyprodána…

Joyetech eGo AIO D22 1500mAh černá

Joyetech eGo AIO je bezesporu nejprodávanější elektronická cigareta v celé historii e-kouření. Nově se můžeme těšit na dva nové typy, a to D16 a D22. Hlavní rozdíl oproti první verzi je její rozměr: D=Diameter (šířka) + pozměněná výška ke každému typu. Druhou podstatnou novinkou jsou nová barevná provedení. Joyetech eGo AIO je jednoduchá a výkonná ALL in ONE elektronická cigareta, která svými vlastnostmi uspokojí jak úplné začátečníky, tak i zkušené uživatele, kteří si chtějí prožít vaping bez jakéhokoli nastavování (výkon je nastavován automaticky v závislosti na zvoleném odporu atomizeru). Nyní se Vám nemůže stát, že by clearomizer protékal na baterii, protože clearomizer je neoddělitelná součást baterie a odnímatelná je pouze vrchní část pro plnění (až 2ml) a výměnu atomizeru. Vrchní odnímatelná část je opatřena dětskou pojistkou = ochrana před nechtěným otevřením. Atomizer již není ve spodní části, jako u ostatních clearomizerů, ale nachází se pod náustkem, kde je i regulace přívodu vzduchu. Jako atomizery používá Joyetech BF, které se již plně osvědčili v clearomizerech CUBIS. Baterie disponuje kapacitou 1500mAh. Vnitřní část náustku je spirálovitého tvaru = ochrana proti případnému prskání liquidu do úst (ocení začátečníci). Clearomizer je podsvícen LED diodami. Při zamčené baterii dlouhým stiskem spínače si můžete vybrat barvu podsvícení clearomizeru (červené, žluté, zelené, modré, indigo, bílé a fialové). Nabíjení umožňuje micro USB vstup (e-cigaretu lze používat i při nabíjení). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Joyetech eGo AIO představuje další verzi ALL in ONE elektronické cigarety a to D22, o které lze říci, že se jedná o velmi úspěšný upgrade této řady. Elektronická cigareta eGo AIO D22 doznala změn především co se rozměrů týče ale také dostala do vínku oproti předchůdci více barevných provedení.

Joyetech eGo AIO D22  je jednoduchá a výkonná ALL in ONE elektronická cigareta, která svými vlastnostmi uspokojí jak úplné začátečníky, tak i zkušené uživatele, kteří si chtějí prožít vaping bez jakéhokoli nastavování (výkon je nastavován automaticky v závislosti na zvoleném odporu atomizeru). Nyní se Vám nemůže stát, že by Clearomizer protékal na baterii, protože Clearomizer je neoddělitelná součást baterie a odnímatelná je pouze vrchní část pro plnění (až 2ml) a výměnu atomizeru. Vrchní odnímatelná část je opatřena dětskou pojistkou (ochrana před nechtěným otevřením). Atomizer již není ve spodní části, jako u ostatních clearomizerů, ale nachází se pod náustkem, kde je i regulace přívodu vzduchu.

Jako žhavící hlavy (Atomizery) používá Joyetech eGo AIO D22 osvědčenou řadu s označením BF, které se již plně osvědčili v clearomizerech CUBIS. Baterie disponuje kapacitou 1500mAh. Vnitřní část náustku je spirálovitého tvaru (ochrana proti případnému prskání liquidu do úst), což ocení především (začátečníci). Clearomizer je podsvícen LED diodami. Při zamčené baterii dlouhým stiskem spínače si můžete vybrat svou oblíbenou barvu podsvícení Clearomizeru a to z variací (červená, žlutá, zelená, modrá, indigo, bílá a fialová). Nabíjení elektronické cigarety Joyetech eGo AIO D22 umožňuje micro USB vstup na těle baterie (e-cigaretu lze používat i při nabíjení). Tato funkce se nazývá USB Passthrough. 

Klíčové vlastnosti

 • Značka Joyetech
 • Automatické nastavování výkonu
 • Nabíjení i za provozu
 • Pěkný desing
 • Vyměnitelná hlava Atomizeru

Parametry a specifikace

 
Kapacita baterie
 1500mAh
Typ elektronické cigarety
 AIO D22
Typ Clearomizeru
 Zabudovaný
Typ žhavící hlavy (Atomizeru)
 Joyetech BF
Nabíjení
 USB
Doba nabíjení
 1,5-2,5 hod
Kapacita e-Liquidu (Náplně)
 2ml
Závit Clearomizeru
 zabudovaný
Rozměry cigarety
 106,5mm x 22mm
Barva
 Černá

Možnosti a funkce elektronické cigarety

 
Aktivace baterie
 Manuální
Typ baterie
 Li-Ion
Použití při nabíjení
 Ano
Doba nabíjení baterie
 1,5-2,5 hod
tiptools
Co je to Elektronická cigareta?

E-cigareta, nebo chcete-li elektronická cigareta je elektronické zařízení, které vzniklo v roce 2006. Přístroj je vhodnou alternativou k normálnímu kouření. Vytváří se v ní totiž pára podobná kouři klasické cigarety, ale nevdechujete škodliviny, které vznikají spalováním u klasických cigaret. Elektronická cigareta je vlastně takový malý přenosný vaporizér.

Obsah balení

 • 1x Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO D22
 • 2x Žhavící hlava (Atomizer) BF SS316 0,6ohm
 • 1x eGo AIO náustek
 • 1x Micro USB kabel
 

Barevné variace eGo D22

 • Z barevných variant u elektronické cigarety eGo AIO D22 si vybere jistě každý.
 joyetech-ego-aio-d22-variace.jpg

 

 

Kompaktní rozměry

 • Rozměry elektronické cigarety eGo AIO D22 jsou i přes výkonnou baterii stále velmi přívětivé. Délka eGo AIO D22 je 106,5mm a celková tloušťka 22mm. Pohodlná výměna žhavící hlavy typu BF je samozřejmostí.
   joyetech-ego-aio-d22-rozebrany.jpg

 

 

Nabíjení eGo AIO D22

 • Nabíjení elektronické cigarety Joyetech eGo AIO D22 umožňuje micro USB vstup na těle baterie (e-cigaretu lze používat i při nabíjení). Tato funkce se nazývá USB Passthrough.

joyetech-ego-aio-d22-nabijeni.jpg

 

 

Plnění eGo AIO D22

 • Nyní se Vám nemůže stát, že by Clearomizer protékal na baterii, protože Clearomizer je neoddělitelná součást baterie a odnímatelná je pouze vrchní část pro plnění (až 2ml) a výměnu atomizeru.

joyetech-ego-aio-d22-plneni.jpg

 

  

 joyetech-ego-aio-d22-detska-pojistka.jpg

 

 

   

Dětská pojistka eGo AIO D22

 • Vrchní odnímatelná část je opatřena dětskou pojistkou (ochrana před nechtěným otevřením). Atomizer již není ve spodní části, jako u ostatních clearomizerů, ale nachází se pod náustkem, kde je i regulace přívodu vzduchu.

 

arrow-top-nahoru

 

tiptools
Upozornění!

Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!


Chcete-li shlédnout všechna naše videa, navštivte náš videokanál na YouTube

Videokanál KouřímLevně.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Dotřídit
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: