Akce týdne
SLEVA 10 % na první objednávku po registraci / Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

CE4 V2 V3 Echomizer Zelený

Kód: 900123
SLEVA 6% po registraci
Značka: Microcig
29 Kč
Není skladem
Položka byla vyprodána…

CE4 V2 V3 Echomizer Zelený

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozebiratelný Cler Echomizer Také nazýván jako Vision Clearomizer je novým unikátním Clear Echomizerem, u kterého stačí vyměnit vnitřní část (žhavící spirálku)  o odporu 2,6 ohm.

Jde o následovníka Cler Echomizerů CE4, CE+ a CE5 viz  Clear Echomizery z naší nabídky, s rozdílem nižších nákladů na jejich obnovu.

Plně kompatibilní se všemi bateriemi řady EGO

 Jednoduše po ukončení jeho životnosti vyměníte pouze  žhavící spirálku. Nemusíte tedy kupovat celý nový CE4 V2 / V3 Clear Echomizer , ale stačí koupit pouze novou spirálku, nazývanou také ( hlava ) a tu vyměnit a máte CE4 V2 / V3 Clear Echomizer opět jako nový.

Náustky CE4 V2 / V3 Clear Echomizer jsou plně kompatibilní s Clear Echomizery CE4, CE+, CE+ V2, CE5.

Parametry CE4 V2 / V3 Clear Echomizeru
Objem / kapacita: 1,6ml e-Liquidu (Náplně do elektronických cigaret)
Barva: Čirá, šedá, modrá, červená, zelená, fialová, žlutá
Odpor: 2.4ohm

Postup výměny žhavící spirálky (hlavy CE4 V2 / V3 Clear Echomizeru)
1. Odšroubujte náustek
2. Odšroubujte spodní kovovou část CE4 V2 / V3 Clear Echomizeru, vyjmete tím celé kovové těleso, na kterém je našroubována samotná spirálka
3. Odšroubujte samotnou spirálku a vyměňte za novou
4. Nyní vše sešroubujte do původního stavu

Doplňování e-Liquidu (Náplně do elektronických cigaret)

Odšroubujte náustek z CE4 V2 / V3 Clear Echomizeru
Přímo z lahvičky nalijte po stěně cca 1.4ml e-Liquidu (Náplně do elektronických cigaret) možno tzaké použít plnící lahvičku, kterou naleznete zde
Vyhněte se při nálévání tomu, aby se e-Liquid dostal do středové trubičky, která slouží pouze jako púřívod vzduchu. Pokud by se tak stalo, po našroubování náustku systém profoukněte
Nyní našroubujte náustek
Vyčkejte cca 20-30 vteřin, aby došlo k plné absorbci e-liquidu ke spirálce, poté již můžete začít kouřit.

Chcete-li výrazně prodloužit životnost CE4 V2 / V3 Clear Echomizeru doporučujeme mezi jednotlivými potaženími dodržovat několika vteřinové rozestupy aby nedošlo k vysušení knotu a tím připalování spirálky k sacímu knotu.

Jsme přímí dovozci elektronických cigaret a naše výrobky nejsou nijak upravovány, což zajišťuje jejich delší životnost oproti některým výrobkům s nejasným původem vyskytujících se na českém trhu!

Výrobek splňuje nepřísnější podmínky a certifikáty dané jak legislativou EU, tak USA.

Vážení zákazníci, jelikož v poslední době se nejen na českém internetu na různých aukčních a inzertních portálech objevila spousta falsifikátů a nepovedených kopií elektronických cigaret, důrazně Vás před jejich koupí varujeme! Nejde totiž jen o podstatně kratší životnost elektronické cigarety a jejich součástí jako atomizér, cartomizér, baterie do elektronických cigaret ap, což jsou pro správnou funkci elektronické cigarety stěžejní součásti ale především jde o vaše zdraví a proto prosím dobře a důkladně zvažte, jestli je pro vás tato případná úspora financí opravdu klíčová! V neposlední řadě je dobré dodat, že tyto napodobeniny elektronických cigaret ani zdaleka nedosahují výkonnosti a pocitu z kouření a proto vám jejich používání elektronické kouření spíše znechutí než-li přivodí pocit, který každý, kdo z elektronickými cigaretami začíná očekává !!


Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Clearomizery Microcig CE4
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
? Barva: Zelená
Typ atomizéru: Klasický s hlavou
Závit baterie: 510
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: