Akce týdne
SLEVA 10 % na první objednávku po registraci / Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

iSmoka-Eleaf GS AIR 2 19mm bronzový

Kód: 994982
SLEVA 6% po registraci
299 Kč
Není skladem
Položka byla vyprodána…

iSmoka-Eleaf GS AIR 2 19mm bronzový

Clearomizer GS Air 2 (19mm) disponuje kapacitou 2,5ml a odporem 0,75ohm a je kompatibilní s žhavicími hlavami GS Air. Vyroben z nerezové oceli a Pyrexu. Přívod vzduchu je zde nastaven pro optimální kouřivost, avšak po nasazení speciálního kroužku můžete regulovat přívod vzduchu dle vlastní potřeby. Vhodný pro zařízení s 510 závitem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samotný Clearomizer GS Air 2, který je součástí SETU iJust Start Plus.

Clearomizer GS Air 2 (19mm) disponuje kapacitou 2,5ml, odporem 0,75ohm a je kompatibilní s žhavicími hlavami GS Air. Vyroben je z nerezové oceli a Pyrexu. Přívod vzduchu je zde nastaven pro optimální kouřivost, avšak po nasazení speciálního kroužku můžete regulovat přívod vzduchu dle vlastní potřeby. Clearomizer GS Air 2 (19mm) je vhodný pro zařízení s 510 závitem.

V sadách elektronických cigaret iJust Start a iJust Start Plus se představil zcela nový Clearomizér GS Air 2. Ten je k dostání celkem ve dvou rozměrech a rozdílných kapacitách. Menší verze s průměrem 16,5mm má kapacitu 2,3ml, zatímco širší 19mm verze nabízí celkem 2,5ml zásobího prostoru pro náplň do elektronické cigarety (e-liquid). Celkově jsou tyto Clearomizery vyznačují jednoduchým ovládáním a snadnou údržbou.

Pyrexové tělo clearomizéru zajistí nejen dokonalý přehled o množství náplně (e-liquidu), ale také pomůže k dosažení věrnější chuti. Skvělou chuť zajišťují především GS Air žhavící hlavy osazené organickou vatou. Clearomizery GS Air 2 (19mm) obsahují žhavící hlavy s odporem 0,75ohm a navíc lze také dokoupit další s odporem 1,2ohm. V případě, že vlastníte zařízení s podporou režimu TC, můžete také zakoupit žhavící hlavu GS Air TC s odporem 0,15ohm s niklovou žhavící spirálou. Clearomizer GS Air 2 se může také díky obsaženému silikonovému kroužku pochlubit regulací přívodu vzduchu, díky kterému si lze snadno nastavit úrveň přidávaného vzduchu. Ovlivníte tak nejen samotnou tvorbu páry, ale také sílu vlastního potažení.

Klíčové vlastnosti

  • Značka Eleaf iSmoka
  • Silikonový kroužek pro regulaci přívodu vzduchu
  • Podpora nízkoodporových spirál
  • Tělo Clearomizeru z nerezové oceli a Pyrexu

Parametry a specifikace

 
Kapacita Clearomizeru
 2,5ml
Typ Clearomizeru
 GS Air 2 (19mm)
Rozměry Clearomizeru
 52 x 19mm
Odpor hlavy Clearomizeru
 0,75 ohm
Závit
 510
Barva
 Rose Gold

Možnosti a funkce Clearomizeru

 
Možnost výměny hlavy Clearomizeru
 Ano
Kompatibilita závitů eGo a 510
 S redukcí
Podpora žhavících hlav
 0,15Ni, 0,75 a 1,2 ohm
Typ žhavících hlav
 GS Air
tiptools
Co je to Clearomizer?

Clearomizer, nebo Atomizer je nejdůležitější součástí každé elektronické cigarety. Clearomizer je zpravidla průhledný plášť, ve kterém se uvnitř nachází žhavící hlava, která mění kapalinu na páru. Je to tím, že ohřívá cívku (spirálu), která je v kontaktu s materiálem obsahujícím e-liquid.

Obsah balení

  • 1x Kompletní Clearomizer Eleaf iSmoka GS AIR 2 19mm, 2,5ml, 0,75ohm
  • 1x Silikonový kroužek pro ovládání přívodu vzduchu

Instrukce pro plnění náplně (e-liquidu)

Clearomizer Eleaf iSmoka GS Air 2 (19mm) otočte náustkem dolů a odšroubujte spodní základnu. Doplňte náplň do elektronické cigarety (e-liquid), nikdy více, než je hranice prostřední trubičky (ta je určena na průchod vzduchu). Základnu našroubujte zpět na tělo Clearomizeru. Před použitím doporučujeme vždy několik minut počkat, aby se žhavící hlava stačila nasáknout náplní (e-liquidem).
 

Instrukce pro výměnu žhavící hlavy

Clearomizer Eleaf iSmoka GS Air 2 (19mm) otočte náustkem dolů a odšroubujte spodní základnu. Ze základny vyšroubujte starou, případně nefunkční žhavící hlavu a našroubujte novou (k dotažení nepoužívejte nikdy hrubou sílu ani žádné nástroje, mohlo by dojít k poškození závitu). Základnu našroubujte zpět na tělo Clearomizeru. Před použití s novou žhavící hlavou doporučujeme vždy několik minut počkat, aby se žhavící hlava stačila nasáknout náplní (e-liquidem).
 
 
upozorneni
Upozornění!
Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!
 

 

Tento produkt není určen pro náplně obsahující nikotin. Více zde

Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Clearomizery Eleaf GS Air 2
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Typ atomizéru: Klasický s hlavou
Závit baterie: 510
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: