Akce týdne
SLEVA 10 % na první objednávku po registraci / Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

aSpire Triton Mini 1,2ohm 15-20W černá

Kód: 995078
SLEVA 6% po registraci
Značka: Aspire
549 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024
aSpire Triton Mini 1,2ohm 15-20W černá

Detailní informace

Detailní popis produktu

S Clearomizerem aSpire Triton Mini s celkovým objemem 2ml jsme se již seznámili u gripu aSpire Odyssey Mini . Jeho předností a zárověň velkou výhodou je vrchní plnění, to znamená jediné a to, že už nemusíte demontovat Clearomizer z baterie (Gripu).

Jako žhavicí hlavy využívá řadu Triton Mini, které jistě uspokojí širokou škálu e-kuřáků. Jako první se nabízí žhavící hlava s niklovou spirálkou s odporem 0,15ohm a s možností nastavování teploty spirálky (Možné pouze s gripy s funkcí nastavení teploty). Clearomizer aSpire Triton Mini dále nabízí podporu žhavících hlav s odporem 1,2ohm s Kanthalovou spirálkou a Clapton (základní odporový drát je omotán dalším drátem a tím je vytvořen větší povrch pro zahřívání liquidu a tím je tvořeno více páry s výraznější chutí liquidu) s odporem 1,8ohm. To ale ještě není všechno. Žhavící hlavy aSpire Triton Mini jsou kompatibilní s těmi do Aspire Nautilus. Vybírat tak můžete ještě z dalších dvou hlav s odpory 1,6ohm a 1,8ohm

Žhavicí hlavy aSpire Triton Mini jsou plně kompatibilní s clearomizery Nautilus a Nautilus Mini. aSpire Triton Mini je plně rozebíratelný a usnadňuje tak případné čištění. Clearomizer aSpire Triton Mini je vyroben z nerez oceli a Pyrexu (laboratorní sklo). Clearomizer aSpire Triton Mini umožňuje regulovat přívod vzduchu pomocí otočného kroužku.

Klíčové vlastnosti

  • Značka aSpire
  • Podpora nízkoodporových spirál
  • 2x žhavící hlava v SETU
  • Horní plnění e-liquidu

Parametry a specifikace

 
Objem Clearomizeru
 2ml
Odpor žhavící hlavy (Clapton) (13W-16W)
 1,8ohm
Odpor žhavící hlavy (Kanthal) (15W-20W)
 1,2ohm
Závit Clearomizeru 
 510
Rozměry
 60 x 20mm
Náustek
 Kulatý
Materiál
 Pyrex + Nerez ocel
Barva
 Černá
tiptools
Co je to žhavící hlava?

Žhavící hlava je zařízení uvnitř elektronické cigarety, resp: její odpařovací jednotky, jako jsou Clearomizery, Atomizery, různé Tank systémy ap. Slouží k odpařování náplně (e-Liquidu), ze kterého se zahřátím produkuje pára obsahující nikotin a příchuť obsaženou v nálni (e-Liquidu). V některých případech může být nazývána také jako spirála, spirálka, head aj.

Obsah balení

  • 1x Clearomizer Aspire Triton Mini (včetně žhavící hlavy clapton 1,8ohm)
  • 1x Náhradní žhavící hlava 1,2ohm (Kanthal)
  • 1x Náhradní pyrexové tělo
 
upozorneni
Uporornění!

Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!

Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Clearomizery Aspire Triton Mini
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
? Barva: Černá
Typ atomizéru: Klasický s hlavou
Závit baterie: 510

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: