Akce týdne
SLEVA 10 % na první objednávku po registraci / Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

Flavourit Player báze PG 100ml

Kód: 8595608738919
SLEVA 6% po registraci
Značka: Flavourit
149 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

FLAVOURIT PLAYER BÁZE - PG, 100ML

Flavourit při výrobě pracuje pouze s ingrediencemi té nejvyšší farmaceutické kvality. Výsledné produkty neobsahují žádné procento vody a nabízejí tak skutečně prvotřídní zážitek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální báze neobsahující nikotin výrobce Flavourit je základní složkou pro míchání vlastních náplní do elektronických cigaret (e-liquidů). Mimo příchutě obsahuje všechny základní složky, stejně jako hotový e-liquid. Nyní už vám jen stačí vybrat si svou oblíbenou příchuť (tabákovou, cigaretovou, či různé ovocné ap.) a přimíchat ji v libovolném poměru  (zpravidla doporučenou výrobcem jednotlivých příchutí) do této základní báze Flavourit.
 
Výše uvedeným postupem by jste tak získali hotový e-liquid, nicméně neobsahující nikotin. V případě, že preferujete náplně s určitým obsahem nikotinu, je nutné do takto vytvořené náplně přimíchat tzv. Booster, který zvýší koncentraci nikotinu. Jak na to? Jistě jste si všimli, že jak samotné beznikotinové báze, tak i Booster báze obsahují v názvu slova jako (Fifty, Dripper, Velvet, VG Max, Ice Blade ap.). Tyto názvy označují, jaký poměr složky PG a VG jednotlivé náplně obsahují. Pro ty z vás, kteří neví, co tyto zkratky označují, pak věřte, že se nejedná o nic jiného, než dvě základní složky Glycerolů, které jsou hlavní výrobní složkou všech náplní do elektronických cigaret. Obecně lze říci, že čím vyšší podíl složky VG (Vegetable Glycerin), tím vyšší produkce páry dosáhnete. Naopak čím vyšší podíl složky PG (Propylenglykol), tím dosáhnete větší výraznosti výsledného liquidu tzv. HIT. Je už jen na vás, kterou z možností preferujete. Náplně s vyšším podílem VG lze díky vyšší hustotě spíše doporučit do výkonných elektronických cigaret a Gripů osazené zpravidla většími nízkoodporovými žhavícími hlavami a naopak ty poměrově vyvážené, případně s vyšším podílem PG pak do menších a méně výkonných zařízení. Teď k jednotlivým nejpoužívanějším názvům a poměrům obou složek.
 
Fifty 50%VG, 50%PG, Dripper 70%VG, 30%PG, Velvet 80%VG, 20%PG, VG Max 100%VG, Ice Blade 100%PG. (Samotný obsah obou složek bývá ve většině případů uvedený v názvu produktu, případně níže v parametrech produktu)
 
Chceme-li tedy dosáhnou ideálních poměrů výsledného e-liquidu, pak je jasné, že zvolíme svůj preferovaný poměr výše uvedených složek základní beznikotinové báze Flavourit a k této bázi, v případě, že jsme zastánci nikotinových bází zvolíme Booster stejných hodnot. V příkladu to znamená, že si například zakoupímě beznikotinovou bázi Dripper a k ní poté nikotinový Booster rovněž s označením Dripper. Pak máme jistotu, že výsledný e-liquid bude v poměru 70%VG a 30%PG (Dripper)
 
V případě, že jste tedy zastánci nikotinových náplní, pak jsme pro vás níže připravili vzorový graf, ze kterého se dozvíte, jakou booster bázi zvolit a jaký výsledný poměr nikotinu bude vámi vytvořený e-liquid obsahovat.
 
Univerzální báze Flavourit jsou vyráběny v České republice a splňují všechny přísné podmínky pro uvádění na trh. Uvedená univerzální základní báze Flavourit Player neobsahuje nikotin. Všechny beznikotiné báze neobsahují jakékoli další složky jako například vodu. Jedná se ryze o čisté směsi těchto dvou surovin, které jsou vhodné pro využití při vlastní domácí výrobě náplní do elektronických cigaret.
 
Níže uvádíme příklady výsledného smíchání báze Flavourit s nikotinovým Boosterem. V prvním případě na obrázku je finální objem e-liquidu 100ml. Ve druhém případě se jedná o postupné přidávání Boosteru do 100ml základní báze po jednotlivých lahvičkách o objemu 10ml. Pokud vám toto schema nevyhovuje, zde najdete jednoduchou kalkulačku, díky které si váš oblíbený e-liquid připravíte velmi snadno.
 

 popis-recenze-clanek-michani-baze.jpg

Příklady níchání Boosteru při použití 100ml základní báze Flavourit

 
  1x 10ml Booster 20 mg + 1x 100ml beznikotinové báze Flavourit Player 
 1,8mg
  2x 10ml Booster 20 mg + 1x 100ml beznikotinové báze Flavourit Player
 3,3mg
  3x 10ml Booster 20 mg + 1x 100ml beznikotinové báze Flavourit Player
 4,6mg
  4x 10ml Booster 20 mg + 1x 100ml beznikotinové báze Flavourit Player
 5,7mg
  5x 10ml Booster 20 mg + 1x 100ml beznikotinové báze Flavourit Player
 6,7mg
  7x 10ml Booster 20 mg + 1x 100ml beznikotinové báze Flavourit Player
 8,2mg
  8x 10ml Booster 20 mg + 1x 100ml beznikotinové báze Flavourit Player
 8,9mg
10x 10ml Booster 20 mg + 1x 100ml beznikotinové báze Flavourit Player
  10mg
15x 10ml Booster 20 mg + 1x 100ml beznikotinové báze Flavourit Player
  12mg
 
 

Klíčové vlastnosti

  • Český výrobce
  • Neobsahuje žádné příměsi
  • Neobsahuje nikotin

Parametry a specifikace

 
Poměr PG, VG
 100% PG
Objem
 100ml
Obsah nikotinu
 0%
Země původu
 Česká republika
 
tiptools
Jak správně namíchat vlastní e-liquid?

Nejlepších výsledků podání dané příchutě dosáhnete dodržením stanovené doby zrání. Aromatické molekuly potřebují nějaký čas, aby došlo k dokonalému spojení s míchanou bází. Ideálních výsledků rovněž dosáhnete, pokud alespoň dvakrát denně namíchaný roztok důkladně protřepete a na pár okamžiků umožníte přístup vzduchu. V žádném případě ovšem nenechávejte míchaný roztok otevřený.

Obsah balení

  • 1x 100ml beznikotinové báze Flavourit Player
 
  
upozorneni
Doporučení!

Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!. 

Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Beznikotinové báze - Flavourit
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
? Celkový objem: 100 ml
Obsah nikotinu: 0mg
Poměr PG / VG: PG 100
Příchuť: Bez příchutě (Báze)
Základní vlastnosti: Beznikotinová báze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: