Akce týdne
SLEVA 10 % na první objednávku po registraci / Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

Joyetech eGo ONE V2 baterie 1500mAh červená

Kód: 995334
SLEVA 6% po registraci
Značka: Joyetech
549 Kč
Není skladem
Položka byla vyprodána…
Joyetech eGo ONE V2 bat 1500mAh červená

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značková baterie Joyetech eGo ONE V2 svou solidní kapacitou i výstupním výkonem předčí klasické eGo baterie, které znáte například ze starších elektronických cigaret řady eGo-C, CC ap.

Zcela nová verze baterií eGo ONE V2 nabízí nejen plně dostačující kapacitu v podobě 1500mAh, 2200mAh, případně 2300mAh ve verzi MEGA, ale také vlastní micro USB port určený pro nabíjení, pomocí kterého lze baterii snadno a poměrně rychle nabít.

Baterie řady eGo ONE V2 jsou také vybaveny funkcí USB Passthrough, což znamená, že baterii lze používat i při samotném nabíjení. Nemusíte tedy čekat, než dojde k plnemu nabití baterie. Uvnitř baterie eGo ONE V2 se nachází dvojitý ochranný obvod, který baterii chrání například při kolísání proudu v elektrické síti, dále pak před přílišným nabitím, případně nedostatečným dobitím.

Baterie eGo ONE V2 navíc nabízí hned dva režimy. Ve vypnutém stavu baterie tak lze pouhým přidržením tlačítka přepínat mezi režimy konstantního napětí a přímého výstupního napětí. První z uvedených režimů, režim konstantního napětí je vhodný pro všechny, kteří chtějí, aby jejich eGo ONE V2 baterie podávala po celou dobu používání stálý konstantní výkon, zatímco druhý jmenovaný režim přímého výstupního napětí se odráží od toho, jak moc je baterie aktuálně nabitá. V plně nabitém stavu tak bude eGo ONE V2 dodávat podstatně vyšší výstupní výkon než těsně před jejím vybitím.

Baterii eGo ONE V2 lze použít s jakýmkoliv Clearomizerem se závitem 510, jehož konstrukční provedení nepřesahuje výstupní hodnoty výkonu baterie

 

Klíčové vlastnosti

  • Značka Joyetech
  • Výstupní výkon 1500mAh
  • Nabíjení i za provozu
  • Použití s Clearomizery se závitem 510
  • Jednoduché ovládání

Parametry a specifikace

 
Kapacita baterie
 1500mAh
Typ baterie
 eGo ONE V2
Nabíjení
 USB
Doba nabíjení
 1,5-2,5 hod
Závit baterie
 510
Typ baterie
 Li-ion
Rozměry baterie
 75,5 x 19 mm
Barva
 Červená

Možnosti a funkce baterie

 
Spínač baterie
 Manuální
Ukazatel stavu nabití
 Ano
Použití při nabíjení
 Ano
tiptools
Doporučení.

Baterii rozhodně neprospívají příliš nízké ani vysoké teploty. Pokud je to možné, měli byste omezit práci v prostředí, kde je více než 40 stupňů Celsia, protože při této teplotě začíná baterie ztrácet svou kapacitu a snižuje se životnost. Vyhněte se také umístění baterie v blízkosti radiátoru či jiných tepelných zdrojů..

Obsah balení

  • 1x baterie Joyetech eGo ONE V2 uvedené kapacity
 

Solidní výkon

  • Značková baterie Joyetech eGo ONE V2 svou solidní kapacitou i výstupním výkonem předčí klasické eGo baterie, které znáte například ze starších elektronických cigaret řady eGo-C, CC ap.
baterie-joyetech-ego-one-v2-1500mah.jpg

 


 

 

 baterie-joyetech-ego-one-v2-1500mah-rezimy.jpg

 

Vlastní režimy

  • Baterie eGo ONE V2 navíc nabízí hned dva režimy. Ve vypnutém stavu baterie tak lze pouhým přidržením tlačítka přepínat mezi režimy konstantního napětí a přímého výstupního napětí. První z uvedených režimů, režim konstantního napětí je vhodný pro všechny, kteří chtějí, aby jejich eGo ONE V2 baterie podávala po celou dobu používání stálý konstantní výkon, zatímco druhý jmenovaný režim přímého výstupního napětí se odráží od toho, jak moc je baterie aktuálně nabitá. V plně nabitém stavu tak bude eGo ONE V2 dodávat podstatně vyšší výstupní výkon než těsně před jejím vybitím.

 


 

 

 

Ukazatel stavu nabití

  • Stejne jako u řady dalších elektronických cigaret, také baterie eGo ONE V2 pomocí LED podsvíceného tlačítka indikuje aktuální stav nabití.
 

baterie-joyetech-ego-one-v2-1500mah-ukazatel-stavu.jpg

  


 

 

 baterie-joyetech-ego-one-v2-1500mah-ukazatel-ochranny-obvod.jpg 

Ochranný obvod

  • Uvnitř baterie eGo ONE V2 se nachází dvojitý ochranný obvod, který baterii chrání například při kolísání proudu v elektrické síti, dále pak před přílišným nabitím, případně nedostatečným dobitím.

arrow-top-nahoru

 

 

  

tiptools
Upozornění!

Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!

eleaf baterie, baterie eleaf/ismoka ijust d16, baterie eleaf ijust 2600, baterie eleaf ijust s - 3000mah, eleaf istick pico funguje i s baterii pod 25 ma ?, eleaf ijust 2 baterie oprava, baterie eleaf igo, eleaf ijust 2 baterie, eleaf ijust 2 rozebrani baterie, baterie eleaf ijust-3000mah

Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Baterie 510
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
? Barva: Červená
? Kapacita baterie [mAh]: 1500 - 2000mAh
Závit baterie: 510
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: