Akce týdne
SLEVA 10 % na první objednávku po registraci / Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

Joyetech eGo ONE CT 2200mAh Černá

Kód: 994867
SLEVA 6% po registraci
Značka: Joyetech
649 Kč
Není skladem
Položka byla vyprodána…

Joyetech eGo ONE CT 2200mAh Černá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální samostatná baterie k elektronické cigaretě Joyetech eGo ONE CT. Díky závitu 510 lze tuto baterii použít i s jinými clearomizery ostatních výrobců. Na svůj vysoký výkon a kapacitu 2200mAh má baterie eGo ONE CT velmi kompaktní rozměry.

Mezi jednotlivými režimy této sofistikované baterie jednoduše přepínáte podržením hlavního žhavícího tlačítka ve vypnutém stavu. Podle typu použité žhavící hlavy jednoduše přepnete na příslušný režim a eGo ONE CT baterie bude podle použitého odporu udržovat nastavený konstantní výkon nebo teplotu spirály.

Dokonalou kontrolu máte také nad stavem nabití baterie. Jednak vám použití teplotních režimů šetří spotřebu baterie a náplň do elektronické cigarety (e-liquid) a za druhé vždy vidíte zbývající kapacitu baterie díky podsvícenému spínacímu tlačítku. Nabíjení je s pomocí micro USB portu na spodní části baterie velmi rychlé a pohodlné. Baterii Joyetech eGo ONE CT můžete používat i během nabíjení (Passthrough).

V neposlední řadě můžete očekávat také všechny moderní funkce, kterými by měla dnešní elektronická cigareta disponovat. Pěti stisknutími hlavního tlačítka baterii zamknete, nebo naopak odemknete (5-Click Protection). Při podržení hlavního tlačítka na déle než 15 vteřin přestane baterie žhavit. Baterie disponuje také ochranou proti zkratu a ochranou před nízkým napětím (3,3V). Co dodat funkce jako nastavování teploty VT, vlastní režimy a velký výkon řadí Baterii eGo ONE CT mezi velmi sofistikované baterie současnosti.

Klíčové vlastnosti

  • Nabíjení za provozu
  • Kompaktní rozměry
  • Funkce VT
  • Přednastavené režimy VT
  • Použití nízkoodporových spirál, atomizerů, Clearomizerů a RBA hlav
  • Kapacita 2200mAh
  • Značka Joyetech

Parametry a specifikace

 
Kapacita baterie
 2200mAh
Rozměry
 89mm x 19mm
Značka Baterie
 Joyetech eGo ONE CT
Druh baterie
 Li-Ion
Výstupní výkon
 7,5-15-25W
Režim teploty CT-Ti
 470°F / 245°C
Režim teploty CT-Ni
 480°F / 250°C
Pracovní teplota
 -20 ~ 60°C
Nabíjecí teplota
 0 ~ 45°C
Životní cyklus
 500 cyklů
Barva
  Černá
Výrobce
 Joyetech
Závit
 510
Kompatibilita
 Všechny závity 510 
Režimy baterie
 VW / CT-Ni / CT-Ti
Rozmezí odporu
 0,2 - 3,5ohm
tiptools
Co je to VT režim?

Tato funkce znamená možnost nastavení teploty spirály (Variable Temperature) a je funkční pouze u některých materiálů, ze kterých jsou spirály vyráběny. Jde zejména o Niklové, Titanové, Clapton aj. Bývají značeny jako Ni, Ti, Cl aj. Pomocí této funkce si nastavíte vlastní teplotu produkované páry, což opět posouvá Váš požitek z elektronického kouření o další krok dále.

Obsah balení

  • 1x Baterie Joyetech eGo ONE CT 2200mAh
upozorneni
Doporučení!

Baterii rozhodně neprospívají příliš nízké ani vysoké teploty. Pokud je to možné, měli byste omezit práci v prostředí, kde je více než 40 stupňů Celsia, protože při této teplotě začíná baterie ztrácet svou kapacitu a snižuje se životnost. Vyhněte se také umístění baterie v blízkosti radiátoru či jiných tepelných zdrojů. 

upozorneni
Upozornění!

Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení! 

Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Baterie 510
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
? Barva: Černá
? Kapacita baterie [mAh]: 2000 - 2500mAh
Závit baterie: 510
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: