Akce týdne
Doprava nad 500,- kč zásilkovnou zdarma

Smoktech Micro One R80 TC černý

Kód: 995021
SLEVA 6% po registraci
1 899 Kč –11 % 1 699 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
9.2.2023

Smoktech Micro One R80 TC černý

Menší a výkonnější. To je cesta, kterou se vydávají elektronické cigarety a to je také cesta, kterou se vydává společnost Smoktech. Jejich dva špičkové produkty X CUBE II MOD a TFV4 tank bezesporu patří mezi to nejlepší, co je aktuálně k dostání. Někoho však mohou odradit rozměry. Smoktech však nyní přichází rovnou se základní sadu, v níž naleznete výkonný MOD a perfektní tank. Sada SMOK Micro One obsahuje nový MOD s označením R80 TC. Už z názvu tak vyplývá, na jaký výkon se budete moci těšit. Ano, k dispozici je vám celých 80W. To je více než dost pro naprostou většinu současných tank a žhavících hlav. Neocenitelnou výhodou pro všechny méně zkušené vapery je také integrovaná baterie s velkou kapacitou 4000mAh. Nemusíte se tak start o to, jaké baterie do MODu dokoupit.
SMOK R80 TC MOD samozřejmě přichází se všemi moderními funkcemi včetně režimů nastavování teploty. Ty využijete hned tři. Bez problému tak s R80 TC rozjedete jak niklové a titanové spirálky, tak i nerezové. Už se tak nemusíte bát přepálené vaty a spálené chuti e-liquidu, režim nastavování teploty vám vaši spirálku ochrání a vy si tak můžete dopřát klidného a bezpečného vapování. Nově se také v Micro One sadě představuje také Micro verze TFV4 tanku. Jeden z nejlepších tanků současnosti s největším výběrem žhavících hlav už sice má svou Mini verzi, ale až právě tato přináší skutečně miniaturní rozměry a stále si zachovává všechny přednosti včetně obrovské produkce páry a té nejlepší chuti e-liquidu. Zachoval se i horní systém plnění, který patři mezi ty nejjednodušší a velmi praktické způsoby, jak si tank naplnit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Menší a výkonnější. To je cesta, kterou se vydávají elektronické cigarety a to je také cesta, kterou se vydává společnost Smoktech. Jejich dva špičkové produkty X CUBE II MOD a TFV4 tank bezesporu patří mezi to nejlepší, co je aktuálně k dostání. Někoho však mohou odradit rozměry. Smoktech však nyní přichází rovnou se základní sadu, v níž naleznete výkonný MOD a perfektní tank. Sada SMOK Micro One obsahuje nový MOD s označením R80 TC. Už z názvu tak vyplývá, na jaký výkon se budete moci těšit. Ano, k dispozici je vám celých 80W. To je více než dost pro naprostou většinu současných tank a žhavících hlav.

Neocenitelnou výhodou pro všechny méně zkušené vapery je také integrovaná baterie s velkou kapacitou 4000mAh. Nemusíte se tak start o to, jaké baterie do MODu dokoupit. SMOK R80 TC MOD samozřejmě přichází se všemi moderními funkcemi včetně režimů nastavování teploty. Ty využijete hned tři. Bez problému tak s R80 TC rozjedete jak niklové a titanové spirálky, tak i nerezové. Už se tak nemusíte bát přepálené vaty a spálené chuti e-liquidu, režim nastavování teploty vám vaši spirálku ochrání a vy si tak můžete dopřát klidného a bezpečného vapování. Nově se také v Micro One sadě představuje také Micro verze TFV4 tanku. Jeden z nejlepších tanků současnosti s největším výběrem žhavících hlav už sice má svou Mini verzi, ale až právě tato přináší skutečně miniaturní rozměry a stále si zachovává všechny přednosti včetně obrovské produkce páry a té nejlepší chuti e-liquidu. Zachoval se i horní systém plnění, který patři mezi ty nejjednodušší a velmi praktické způsoby, jak si tank naplnit. Rozměrům Micro TFV4 tanku se musely přizpůsobit také žhavící hlavy. O něco menší hlavy než do TFV4 však příliš nezaostávají za svým větší bratříčkem a stále jsou schopny vás svým výkonem ohromit.

V sadě naleznete hned dvě. První dvojitou clapton spirálku s odporem 0,3?, která je ideální na 30W-60W a díky své konstrukci vyprodukuje daleko více páry a lepší chuť než běžné spirálky. Druhá hlava pak v sobě ukrývá dvojitou nerezovou spirálku s odporem 0,25? a opět si bude chtít svůj MOD nastavit na hodnoty v rozmezí 30W-60W. Nerezovou hlavu navíc využijete s již zmíněným režimem nastavování teploty. SMOK R80 TC je skutečně špičkový MOD s funkcemi, díky kterým povýšíte vaše vapování na zcela novou úroveň. Ve spojení s Micro TFV4 tankem, který lze navíc pomocí speciálního adaptéru prodloužit a zvětšit mu tak kapacitu z 2,5ml na 3,5ml, už nebudete mít potřebu ani chuť se vracet ke svým starším tankům.

Obsah balení:

1x R80 TC BOX MOD
1x Micro TFV4 Tank
1x 0,3? micro fused clapton žhavící hlava (30W-60W)
1x 0,25? dvojitá nerezová žhavící hlava (30W-60W)
1x náhradní XL skleněné tělo
1x adaptér pro zvětšení tanku
1x dekorativní kroužek
1x micro USB kabel a Náhradní díly


Chcete-li shlédnout všechna naše videa, navštivte náš videokanál na YouTube

Videokanál KouřímLevně.cz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Gripy a mody SMOK Micro One R80
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
? Barva: Černá
Kapacita baterie [mAh]: 4000 - 4500mAh

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: